Genesis Ailesi
Hakkında

DR. Güzin ARDIÇ

Sağlık sektöründe herkes adına hizmet etmek için varız. Bu yola ilk adımımızı attığımızdan andan itibaren Genesis ailesi olarak son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadromuz ile hastalara kısa sürede uluslararası standartlarda saç ekimi ve tedavisi yanı sıra   medikal estetik alanlarında da hizmet sunmaktayız. Bu sayede binlerce hastayı sağlıklı ve kaliteli sunduğumuz hizmetler ile memnun etmeye devam ediyoruz.

Genesis ailesi olarak tüm hastaları multi disipliner bir bakış açısıyla tedavi ediyoruz. Markamız ile sağlık alanındaki yeni vizyona uygun, verimli, sürdürülebilir ve dinamik, ekip çalışmasına dayalı çalışma sistemimiz sağlıklı ve güzel bir geleceğin kapılarını aralamaktadır.

1971 yılı Konya doğumluyum. İlk ,Orta ve Lise Eğitimimi Konya’da Üniversite eğitimimi Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaptıktan sonra 1996 yılında Çorum İlinde ilk görevime başladım.10 yıl Devlet hizmetinden sonra Sağlık Bakanlığı ‘nın Medikal Estetik Hekimliği Eğitimi ile Medikal Estetik Hekimi olarak görevime devam etmekteyim. Evli ve bir çocuk sahibiyim. Medikal Estetik Hekimi olarak 2005’den beri Genesis Polikliniği Mesul Müdürü ve çalışanı olarak Saç Ekimi ve Medikal Estetik Uygulamaları yapmaktayım.

 

Misyonumuz;

dünyadaki tüm insanlar için sağlıklı, mutlu ve güzel bir yaşam sağlamayı taahhüt ediyoruz. Her zaman daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapma amacı ile hareket etmekteyiz.

 

Vizyonumuz;

hedefimiz, çalışanlarımızın sürekli gelişimini, uluslararası standartlar
doğrultusunda sağlıklı bir yaklaşımı ve yaratıcı çalışmalarımızı esas alan uluslararası bir referans kuruluş olmaktır. Saygılarımızla,

 
SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

Sizleri Özel Olarak Ağırlıyoruz

Vip araçlarımız ile sizleri alıyoruz 

Sizlerin rahat olabilmesi için kendi Vip araçlarımız hizmetinizde.

Anlaşmalı otelimize yerleştiriyoruz

5 yıldızlı anlaşmalı otellerde sizleri tedavi sürecince ağırlıyoruz.

İşlemleri gerçekleştirip

Tedavinizi anlaşmalı hastanelerde en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz

Sizleri Vip araçlarımız ile uğurluyoruz

Duis dignissim mi ut laoreet mollis. Nunc id tellus justo finibus eleifend justo.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Bizimle hızlı iletişime geçip bilgi alabilirsiniz